eBroşür

Alışveriş Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 21.9 MB
  • Version 1.4
  • Dil TR / EN
  • Firma GUI Bilisim Danismanlik ve Egitim LTD. STI.
eBroşür uygulaması ile birçok markanın fırsat broşürlerini mobil cihazınız üzerinden görüntüleyerek fırsat ürünlerini takip edebilirsiniz.

eBroşür uygulaması ile birçok markanın fırsat broşürlerini mobil cihazınız üzerinden görüntüleyerek fırsat ürünlerini takip edebilirsiniz.

iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebileceğiniz eBroşür uygulaması, kaliteli görseller ile ve kolay kontrol edilebilen bir menü kullanılarak geliştirilmiş ve son derece ilgi çekici şekilde tasarlanmıştır. Kaliteli ürünleri uygun fiyata satın alabilmek isteyen kullanıcıların çok işine yarayacak olan eBroşür uygulaması, size birçok marka seçeneği sunuyor.

Uygulama ile satın almak istediğiniz ürünleri farklı katalogları inceleyerek karşılaştırabilir ve bütçenize uygun olan, en hesaplı ürünü bulabilirsiniz. İster ürün tabanlı arama yapabileceğiniz, isterseniz de broşürleri görüntüleyebileceğiniz uygulama ile süpermarket, sağlık, otomotiv, güzellik, ayakkabı mağazaları gibi kategorilerde aradığınız her ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca uygulama ile kategori ve markaları favorilerinize ekleyebilir ve yeni broşürler çıktıkça takip edebilirsiniz. Avantajlı alışverişin adresi eBroşür uygulamasını iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

eBroşür indir
DİĞER SÜRÜMLER